vesti

NASTUP: 09. mart 2007. – Dom Omladine, Beograd

[b]MC Bitka u Domu Omladine[/b]2Pac Shakur Special: od 21h promocija knjige.22-03hDJ: Munja, Laki, Rokam.Live: Tečna ReakcijaHosts: [b]Mauzer i Blokovski[/b]Ulaz 300 dinara.Prijavljivanje za betl na telefon 011/186 485.Dođite i podržite.

NASTUP: 23. februar 2007. – F16, Novi Sad

[b]klub F16, Novi Sad[/b]Radnička ulica, kod oš ”Đorđe Natošević” live performance:[b]MothaphonkinMjan[/b][b]Spirit Blokovski[/b]H2, Visha Sila, Strugle Machine, tomaTo, Imperijaulaz: 100 dinara

NASTUP: 04. februar 2007. – klub Sklonište, Novi Sad

promocija Bundolo knjige[b]klub Skonište[/b]Teodora Jovanovića 7, Novo Naselje – mapanastupaju:[b]Alice In Wonderband[/b] (sremski karlovci | avangardni rok)[b]Blokovski[/b] (beograd | rep)[b]Vien Lur[/b] (beograd | dark gothic)početak u [b]21h[/b], dakle, nešto ranije, a ulaz je besplatan.

MothaphonkinMjan – Damn, 808 [LIVE]

Za sve one koji nisu bili u mogućnosti da devetnaestog januara posete SKC i isprate nastup [b]MothaphonkinMjan[/b]a, pravac: medija|video/foto, jer vas tamo čeka video isečak od skoro tri minuta sa ovog nastupa. Pozdrav.

Spremanje studija i ispita…

Eto ljudi, danas smo imali krajnje produktivan dan. [b]Mjan[/b], [b]Blokovski[/b] i ja smo izigravali majstore u studiju i pokušavali da akustički koliko-toliko sredimo režiju. I mi mislimo da smo uspeli u tom nazovi sređivanju. Testerisalo se, tiplovalo, bušilo, kucalo, razapinjalo, rezalo… Pa eto, čisto da podelim to sa vama.A da,

Novo

Kao što vidite desno, imamo novu pesmu za download. [b]Mirage[/b] i [b]Luther[/b], mladi mc iz Zagreba, iznose svoja razmišljanja o repu u pesmi [b]Hodnik[/b]. Memo na odličnom instrumentalu.Još par dana traje praznična rasprodaja matrica, iskoristite priliku da ugrabite neku za svoj rep. A kad je već tema gariša Mirage, drugog

Kuvamo krek

Nisam pametan naslov mogao da smislim u trenutku. Privodi se kraju praznično raspoloženje, pa da vam dodamo nove stvari. Od danas je na sajtu pesma [b]Babble Goons feat. Mest – Tried and Tested [remix][/b], Scribe i HighDuke na delu uz Mestovu podršku. Kako se sve vraća u normalu po pitanju

NASTUP: 19. januar 2007. – SKC, Beograd

[b]GANGSTA FRIDAY PARTY[/b]nastupaju:Juice i 93fu, Prti Bee Gee, Sha-ila+ gosti:[b]MothaphonkinMjan[/b], MonogamijaDj Djera, DJ Salier, video bim, Go Go denserke…Karte u pretprodaji u biletarnici SKC-a po ceni od 500 dinara!

Srećna nova godina

Stigla je ta 2007. Kao što smo i najavili kad je sve počelo, u novu godinu smo ušli u proširenom sastavu, sa par izdanja iza sebe i najsvežija vest, CRZ studijom, koji će u prvo vreme koristit isključivo rezačima i prijateljima. U prvih par meseci ove godine pojaviće se minimum

Mirage – Sinkretizam16

Ovo rep izdanje nije izdanje sa 16ak pesama po šablonu, već skroz atipično- 6 pesama i 40 fotografija. Ovim sam hteo da konačno uspem da povežem dve umetnosti kojima se bavim. Tako planiram i za dalje, a svakako mislim da je ovo dobar početak. Što se tiče naziva,,Sinkretizam16″, sinkretizam znači

Datum za Zapamtiti

Od danas [b]Carski Rez[/b] zvanično prelazi na viši nivo. Nov dizajn sajta, novi rezači pod etiketom, nove pesme za skidanje, novo izdanje, novogodišnji popust, novosti na sve strane. Prvih jedanaest Carskog Reza su: [b]The Easst, HighDuke, Mauzer, Scribe, MothaphonkinMjan, Baron, SQB, Mirage, Blokovski, Ask i Kuer[/b]. Da ne trošimo reči

Mi pravimo rep…

i zbog toga ovaj sajt prvenstveno postoji. Zato je tu audio sekcija na kojoj se od danas nalazi nova pesma. Na bitu je [b]Kuer[/b]. Svoj rep debi na ovoj pesmi ostvario je [b]Thug21[/b], poznatiji kao Stevan, Milan Gurović, Stevan Car… Pesma se zove [b]”26. Mart”[/b], i ne znam šta bih

Uskoro novi sajt na staroj adresi

Sajt je postao malo uspavan, ali to je samo zato što se u laboratoriji kuva novi, bolji lepši i jasniji, koji će da zameni ovaj. Nećete više morati da se zavlačite i pet puta klikćete mišem dok ne dođete do sekcija za grupe samo da bi videli da tamo nema

Konačno..

..su idioti posle dve nedelje ubeđivanja i gluposti pronašli grešku kojom su uzjebali rad sajta, i sad bi sve trebalo svaki put da radi.. ..nadam se. U petak Arhitekti prave probu, pripreme za nastup šesnaestog na Akademiji, i jako ćete se zajebati ako propustite isti.

Nastupamo!

16. novembar, klub [b]Akademija.[/b]Kako nam je rečeno, u pitanju je [b]HC/Rep[/b] veče.Nastupaju:[b]HC[/b]: Out Of Order, This Is How We Feel, Trash Union (Zrenjanin).[b]Rep: Arhitekti, Bauk Squad, FTP.[/b]Ulaz je [b]150 dinara[/b] i to je to. [b]Četvrtak[/b] je u pitanju, za one koje mrzi da računjaju.Pozdrav svima i vidimo se tamo.

Čestitamo, nema više.